Od lat zajmuję się przygotowaniem osób przystępujących do różnej maści egzaminów, od naszych swojskich matur po zewnętrzne certyfikowane egzaminy na różnych poziomach. Zachęcam do ich zdawania wszystkich, którzy planują swoją zawodową przyszłość poza granicami naszego kraju. Posiadanie certyfikatu potwierdzającego znajomość języka angielskiego na jakimś konkretnym poziomie może być niezbędne do zdobycia upragnionego stanowiska bądź wyjazdu na staż.

Przygotowania do egzaminów zawsze były moją ulubioną „działką” w nauczaniu języka, żeby móc do nich przystąpić nie wystarczy po prostu skończyć kurs języka czy przerobić książkę. Trzeba przygotować precyzyjnie wszystkie 5 sprawności językowe, nauczyć się też technik rozwiązywania konkretnych zadań. Egzaminy są różnie konstruowane, te sygnowane przez Cambridge University różnią się od wymaganych na większości europejskich uczelni egzaminów IELTS, w związku z tym wymagają opanowania nieco innych technik rozwiązywania zadań.

Mam ogromne doświadczenie nie tylko w nauczaniu, ale również w egzaminowaniu – jestem państwowym egzaminatorem maturalnym od tak wielu lat, że trochę niezręcznie wymieniać konkretną liczbę :) Byłam też konsultantem maturalnym i egzaminacyjnym w okresie, gdy na wyższe uczelnie obowiązywały jeszcze egzaminy. W czasie gdy pracowałam w szkole prowadziłam klasy autorskie, klasy filologiczne, przygotowywałam do klas IB i do matury międzynarodowej, i oczywiście do egzaminów zewnętrznych FCE, CAE czy IELTS. Jest to więc dziedzina, w której czuję się naprawdę doskonale.

Zapraszam więc na lekcje przygotowujące do egzaminów FCE (B2), CAE (C1) i IELTS.

Zajęcia odbywają się w domu ucznia. 

Zgłoszenia proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Dorota Szadurska